טיפול מיוחד להשראת לידה

מהניסיון שלי בעבודה עם נשים בהריון ובלידה

עיסוי ורפלקסולוגיה לקראת הלידה מרגיע, מאזן,

ויכול להניע את הגוף להתחלה טבעית ללידה בריאה.

במקרים רבים, נשים לקראת לידה כואבות, עייפות ומודאגות מן הלידה הקרבה.

העלייה במשקל וכלל השינויים הגופניים במהלך ההריון, גורמים לתופעות כמו: כאבי גב, דפיקות לב מואצות, אנמיה, צרבות, קשיי נשימה וכדומה, ואלו בשילוב עם החששות הטבעיים לקראת תהליך הלידה והשינוי שעומד בפתח - גורמים להתרגשות רבה לצד כאב ומתח אצל האישה ההרה.

מניסיוני בעבודה עם נשים בהריון לקראת הלידה, במקרים רבים רק ההגעה לטיפול, והרגיעה שנוצרת בגוף במהלכו - יביאו עמם את צירי הלידה.

הטיפול מפיג את הכאב הפיזי והמתח שהצטברו, וגוף הופך לנינוח ורפוי.

מומלץ לשלב עיסוי בשמן חמים, כזה שמשחרר את השרירים במקומות הכואבים ומשרה תחושת נינוחות ורוגע, עם טיפול רפלקסולוגיה מותאם להשראת לידה.

הרפלקסולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול המבוססת על תורת ההשתקפות של כל אברי הגוף בכפות הרגליים. לחיצות ועיסוי בכפות הרגליים על ידי מטפל מנוסה, ייצרו "הדהוד" בגופך ויתמוך בתהליך לידה טבעי ובריא.

השילוב בין האווירה הנינוחה והאיזון שנוצר בגוף בזמן הטיפול, עם עבודה נכונה ברפלקסולוגיה, בלחיצות ובעיסוי בקצב נכון של טיפול - תגרום לגוף להתחיל את תהליך הלידה ולקדם לידה שכבר החלה.

טיפול להשראת לידה הוא כמו בלאס לפני הופעה חשובה , כמו חיבוק פרידה לקראת המפגש מחוץ לרחם .

לפעמים צריך רק קצת לאזן  , להוריד מעט מתח , לסמן לכם שאפשר לצאת לדרך.

לכל תינוק יש את הזמן והדרך שלו להגיע את העולם! 

אפשר להגיע לטיפולים בכל תקופת ההריון , אני ממליצה על  טיפול ממוקד יותר להשארת לידה במקרה שיש צורך רפואי להתחיל לידה בשאיפה להימנע מהשראת לידה התערבותית בבית החולים ולהכין את התנאים ללידה טובה יותר , עם פחות כאב ויותר אוקציטוצין 

טיפול להשראת הלידה יהיה אפקטיבי יותר לנשים אשר טופלו במהלך ההריון עצמו. (הטיפול במהלך ההריון תומך, מרגיע ומכין את הגוף ללידה בזמן המתאים)